Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Przedstawiciel naukowy/Przedstawicielka naukowa - region Gdańsk, region Kraków/Katowice

For show action fit company profile 2017 promegalogo sol
Termin ważności:
2024-04-05 - 2024-06-30
Województwo / region:
Firma:

Twoja szansa na karierę w Promega – sprawdź, jak możesz do nas dołączyć!

Przedstawiciel naukowy/Przedstawicielka naukowa - region Gdańsk

Przedstawiciel naukowy/Przedstawicielka naukowa - region Kraków/Katowice

Profil firmy

Nauka: Wspieramy branżę life science naszymi wysokiej jakości produktami do biologii molekularnej. Firma Promega, założona w 1978 roku w Madison, WI, USA, zatrudnia obecnie ponad 2000 pracowników, którzy pomagają instytucjom badawczym i diagnostycznym na całym świecie w dalszym rozwoju ich innowacji naukowych.

Zrównoważony rozwój: W siedzibie firmy w Walldorf w Niemczech 150 pracowników korzysta z nowoczesnego, wielokrotnie nagradzanego budynku, który wyróżnia się innowacyjną koncepcją zrównoważonego rozwoju. Promega GmbH działa jako spółka zależna w Niemczech, Austrii i Europie Wschodniej od 1997 roku.

Współpraca: W firmie Promega ludzie są najważniejsi. Oferujemy naszym pracownikom środowisko, w którym są doceniani oraz promuje się ich niezależne myślenie i ciągłe uczenie się. Ta pełna szacunku i uważności interakcja przyczynia się do dobrego samopoczucia naszych pracowników.

Przedstawiciel naukowy/Przedstawicielka naukowa

Opis stanowiska:

• Nawiązywanie i utrzymywanie regularnych relacji z klientami, zrozumienie ich wymagań i ugruntowanie satysfakcji poprzez budowanie trwałych więzi

• Analiza rynku w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych oraz poszerzania bazy klientów

• Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych, dążenie do założonych celów sprzedażowych oraz monitorowanie trendów rynkowych, analiza przetargów

• Zdobywanie wiedzy o oferowanych produktach, aby móc profesjonalnie doradzać klientom, profesjonalnie je prezentować i efektywnie sprzedawać

• Organizacja seminariów oraz uczestnictwo w targach i konferencjach

• Odpowiedzialność za kompleksową obsługę klientów, z wymogiem podróżowania stanowiącym 80% czasu pracy

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (magister lub wyższe) z biologii, biotechnologii, biologii molekularnej lub pokrewnej dziedziny nauk biologicznych

• Niezbędne doświadczenie w pracy w laboratorium, znajomość przynajmniej kilku z następujących technik: hodowla komórkowa, izolacja DNA/RNA, PCR, qPCR, proteomika, sekwencjonowanie, inne będą dodatkowym atutem

• Znaczącym atutem będzie posiadanie 2 lat doświadczenia w sprzedaży w sektorze nauk przyrodniczych ze znajomością lokalnego rynku

• Doświadczenie w procedurach przetargowych mile widziane

• Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej w języku polskim oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

• Znakomite umiejętności interpersonalne i entuzjazm do interakcji z klientami

• Biegła znajomość pakietu Microsoft Office Suite; znajomość systemu CRM mile widziana

• Prawo jazdy kategorii B

Prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim lub niemieckim.

Aplikacje w języku polskim nie będą mogły zostać rozpatrzone.

Oferujemy:

Możliwość pracy na pełny lub niepełny etat w doświadczonym zespole sprzedażowym, umowa o pracę na czas nieokreślony.

Jak wygląda praca w firmie Promega?

• Przyjazna i otwarta komunikacja, krótkie ścieżki decyzyjne, płaska hierarchia i koleżeńskie relacje w całej firmie

• Nacisk na zrównoważony rozwój w naszych przestrzeniach biurowych, procesie produkcji i podczas pracy

• Wysokiej jakości kompleksowe wyposażenie stanowiska pracy w biurze domowym oraz w podróżach służbowych

• Indywidualny plan wdrożeniowy, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz portfolio usług i produktów

Dodatkowo:

• Rozbudowany pakiet wynagrodzeń i benefitów

• Dofinansowanie karnetu fitness, opieki nad dziećmi, IKE, samochód służbowy i inne

• Liczne szkolenia sprzedażowe i naukowe oraz możliwości rozwoju osobistego

Źródło

Logo w150
Dane do kontaktu